2017-04-05

Kwiecień pełen Summoner Wars w Polsce

Nasza dopiero co rozpoczęta współpraca z fantastyczną ekipą spoza Poznania już pozwoli na dotarcie jednego z najbardziej znanych naszych tytułów do wielu zakątków Polski. Mowa oczywiście o Summoner Wars: Mistrzowie Przywołań. W kwietniu możecie nie tylko nauczyć się grać, ale i wziąć udział w turniejach zarówno dla początkujących, jak i graczy doświadczonych.W szczególności zapraszamy na najbliższe wydarzenia.
Już w sobotę 8 kwietnia - Krzyszof "Gungrave" Wasyluk i GRAPLA zapraszają was do Ząbek na już drugi pokaz i turniej Summoner Wars. Będzie nauka gry na początkujących na przygotowanych taliach, będzie również turniej rankingowy dla chętnych graczy.
Szczegóły znajdziecie tutaj.Chwilę potem 11 kwietnia Krzysztof pojedzie do stolicy i w Galaktyce Gier kolejna okazja do przybliżenia sobie kim są Mistrzowie Przywołań w pierwszym turnieju w tej lokalizacji. Szczegóły wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.10 kwietnia w poniedziałek w Grańsku, w centrum rozrywki KROLM znajdziecie Pawła Tyrkina z Summoner Wars a dodatkowo 14 kwietnia w piątek - okazja do poznania lub przypomnienia sobie naszych tytułów włącznie z Summonerami. Szczegóły tutaj.Więcej turniejów znajdziecie na summonerwars.pl oraz opisy niektórych talii napisane przez turniejowych graczy
Newsy można też śledzić na facebookowym profilu Summoner Wars PL

 

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.