2015-10-02

Crime Story - nasza najnowsza premiera!

Drugą, tegoroczną premierą wydawnictwa Cube: Factory of Ideas jest Crime Story: Detektywi bez Licencji. Jest to wyjątkowa gra story-tellingowa, w której gracze będą mieli szansę stworzenia wspólnie fascynujących i zaskakujących kryminalnych opowieści.

Nie będzie to jednak proste, gdyż aby wygrać zdobywając jak najwięcej punktów musicie tak układać zdania, żeby znalazły się w nich wyrazy obecne na kartach innych graczy. Co za tym idzie, dodatkowo powinniście tak kierować fabułę historii, aby skierować ją na tory jak najdalsze od kart, którymi sami dysponujecie. Ostatecznie wygrać może tylko najlepszy, najbardziej przebiegły mówca. Uważajcie też na mordercę ukrytego wśród graczy, który podstępem będzie chciał wyprzedzić pozostałych!

 

W klimat gry na pewno pomogą Wam się wczuć doskonałe ilustracje autorstwa Konrada Kwiatkowskiego, które idealnie pasują do mrocznej, kryminalnej atmosfery ciemnych zaułków, odważnych detektywów i typów spod najciemniejszej gwiazdy.

 

W pudełku z grą znajdziecie: 125 kart w czterech kategoriach, 4 duże karty pomocy oraz instrukcję w dwóch językach: polskim i angielskim.

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.