2015-12-29

Nowość Śmierć Jaśniepanu już na półkach!

Rzutem na taśmę, udało nam się wydrukować jeszcze w zeszłym roku naszą nową produkcję Śmierć Jaśniepanu! W zeszłym roku mogli się nią cieszyć tylko poznaniacy ale zamierzamy to jak najszybciej zmienić. Już w najbliższą środę Śmierć Jaśniepanu! będzie mieć swoją oficjalną premierę!

Śmierć Jaśniepanu! To świetna humorystyczna gra, w której wcielamy się w postacie, które jak wskazuje nazwa, starają się stracić swojego władcę. Nie pozostaje im on dłużny i wysyła na nich swojego kata, szkoda tylko,że niezbyt rozgarniętego. Komu lepiej uda się go oszukać i stracić wszystkich pozostałych tego czeka wyniesienie na szczyt! Pamiętajcie jednak, że być Jaśniepanem nie jest łatwo!

Śmierć Jaśniepanu! to gra karciana skierowana dla osób, które przede wszystkim lubią blefować,negocjować i przekomarzać się z pozostałymi uczestnikami rozgrywki. Oczywiście nie zaszkodzi również odrobina taktycznego sprytu i ryzykownych zagrywek. Jeśli szukacie czegoś do zabawy w większym gronie z luźną atmosferą polecamy zainteresować się właśnie tym nowym tytułem!

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.