2016-05-30

Rozpętaj piekło

Wciąż nawiedza mnie ten sam sen. Daleko na zachodzie zasypiające Słońce mieni się odcieniami złota i czerwieniCzuję, jak przyciąga mnie do siebie pragnienie potęgi i niewypowiedzianego bogactwa, które czekają za horyzontem. Wiem, że mogą być moje jeśli tylko zdołam sięgnąć po nie jako pierwszy. Chwała powinna spłynąć na mnie i tylko na mnie.

 

Jako przywódca prowincji jesteś gotów postawić żagle i wyruszyć w otwarte morze. Od setek lat nikt nie badał tych obszarów i nie wiadomo, co skrywają nieodkryte dotąd wody. Podczas każdej rozgrywki w SeaFall będziesz eksplorować, napadać, handlować i budować swoją drogę do zwycięstwa poprzez zdobywanie chwały dla swojej prowincji. Tylko ten, kto uzyska najwięcej chwały, zostanie zwycięzcą. Zdobądź największą sławę i wpływy podczas wielu gier, a zjednoczysz wszystkie prowincje i zostaniesz cesarzem wszystkich znanych ziem.

 

SeaFall to gra z serii Legacy, co oznacza, że niektóre wydarzenia z jednej rozgrywki, są kontynuowane i wywierają skutek podczas kolejnych. Wraz z odkrywaniem nowych wysp będziesz miał coraz szerszą wiedzę na ich temat. Zgłębiając bogatą historię tego świata zrozumiesz mechanizmy nim rządzące. Najeżdżając inne prowincje, zwiększysz wrogość pomiędzy nimi, która ostatecznie może przerodzić się w otwarty konflikt. W trakcie kolejnych rozgrywek, twoje okręty będą coraz lepsze, a doradcy coraz bardziej doświadczeni.

 

Podczas, gdy ty i twoi przeciwnicy eksplorujecie świat, w grze pojawiać się będą kolejne materiały i elementy początkowo ukryte w „skrzyniach na skarby”. Nowe zasady, karty i zwroty akcji spowodują, że staniesz się częścią historii tego świata i zapiszesz w niej swoje własne karty.

 

Czy uda ci się okryć największą chwałą i zjednoczyć wszystkie ziemie zanim zrobią to inni?

 

–       W grze znajdziesz nie tylko standardową instrukcję, ale również zapiski dowódcy jednego z okrętów. Dzienni Kapitana to ponad 425 wpisów, które powoli odsłonią przed tobą fascynująca historię świata SeaFall.  Wybory jakich dokonasz dzięki tej księdze ukształtują świat gry i uczynią z każdej rozgrywki unikalne doświadczenie.

–        Będziesz nadawać nazwy swoim wyspom, statkom, doradcom, prowincjom i stolicy. Sprawisz, że świat gry stanie się niepowtarzalny!

–        Wybierzesz swoją drogę. Sam zdecydujesz, czy zostać  pokojowym kupcem, odważnym odkrywcą czy krwiożerczym piratem!

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.