2016-06-28

Karty z nowych dodatków - Victoria

Niełatwo jest pozbawić magii osobę, która wiecznie otoczona jest iluzjami. Taka właśnie jest Victoria Glassfire. W poprzednim artykule pokazywaliśmy jej zdolność, która pozwala przywracać kości, co właściwie daje co rundę 11 dostępnych kości.

To nie jest wszystko, czym dysponuje Victoria.Pętla Iluzji, jej karta unikatowa, daje jej kolejny sposób na zyskanie kości iluzji z powrotem do twojej puli. Co więcej! Ta karta wraca do talii! Świetny sposób na zaskoczenie przeciwnika. Za pomocą swojej umiejętności i tej karty nagle możesz z powrotem odzyskać 2 kości i to na dowolnych wynikach! 
Nigdy nie możesz być pewny czy nie trzyma czegoś w zanadrzu!

Nie zaskoczy nikogo fakt, że skoro Victoria opiera się na iluzji - to jej przyzwańcy będą taką zdolność posiadali. Materializacja, znana z talii Noah zyskuje dzięki temu nowe jednostki do wykorzystania. Duszek Mgieł zmiennym życiem i kosztem przypomina Motylego Mnicha, symbol mocy kości i życie równe liczbie kart Przywołań, całkiem dobrze się zapowiada. Na plus zapisać należy atak 2. Choć zdolność iluzja początkowo nie zachęca.Ogar Cieni to nie przelewki koszt spory, bo 3 kości, ale na symbolach klasowych więc nie powinno być problemu. To zaklęcie warto mieć w kilku kopiach w księdze zaklęć. Potrafi osłabić przeciwnika, zanim Ogar będzie miał szansę zaatakować. A każda wskazana przez nie jednostka może być inna.

Statystyki Ogara są zachęcające, za to iluzja zawsze zmusza do ostrożnego wykorzystania, bo łatwo może się rozwiać. Ma jednak swoje pozytywne zastosowanie z nową kartą Wywrócenie Ciała. Gdy wszystko rzeczywiście odwraca się o 180 stopni! Na dodatek, jeśli jednostka jest iluzją, to koszt zagrania szybko się zwraca i znów liczba kości do wykorzystania jest zdecydowanie większa niż przeciwnika.Czy zakochacie się w iluzji, czy wolicie rozwiać ją swoją dotychczasową talią? Decyzja należy do Was
 

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.