2016-07-06

Nowe postaci w Długiej Nocy...

W nowym samodzielnym dodatku, dochodzą nowe moduły i nowe przeciwności. Potrzeba zatem nowych ocalałych, którzy będą mogli tym wyzwaniom podołać. Oto kilku z nich.

Hugo Valentine

Podróże w Długiej Nocy bywają jeszcze bardziej niebezpieczne niż dotychczas. Mrok skrywa w sobie coraz więcej i nie tylko zwykłych zombie. Na szczęście są tacy, którzy wyćwiczyli się w wykonywaniu szybkich rajdów. Hugo nie łatwo złapać na drodze, gdy ma coś do wykonania.

Cole Winters

Nie każdą ranę da się wyleczyć lekami. Są rzeczy ponad możliwości tabletek. Kto może wiedzieć to lepiej niż sam farmaceuta. Cole skrywa w sobie wielkiego ducha, którym dzieli się z innymi. Wszelkie rany idą w zapomnienie, gdy pomoże ci Cole.Alfonso Ortega

Długa Noc to już nie tylko ataki zombie (nadal zresztą strasznie uporczywe i coraz groźniejsze). Teraz pojawią się jeszcze bandyci. Ciężko przetrwać, gdy walczyć możesz tylko rękoma! W takiej potrzebie nie ma lepszego nad Alfonso. Praca rusznikarza nie jest łatwa, więc trzeba ponieść pewne koszty. Z drugiej strony chyba warto skoro możesz np. zdobyć granatnik.


Mellisa Gupta

W coraz trudniejszych czasach nie da się poradzić bez ulepszeń,  na szczęście jest z nami inżynier, który zdecydowanie przyśpieszy pracę nad wzmocnieniem obrony naszej kolonii.

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.