2017-02-16

Kamraci

Witajcie w  Yon, gdzie stężenie Chojraków na metr kwadratowy należy do najwyższych na świecie. Chojrak, choć szuka wiecznej sławy nie stroni również od dobrego towarzystwa. Na szczęście są Kamraci! Kamrat to nie tylko świetny towarzysz przygody, ale również (zazwyczaj) użyteczny!

Grając w Smocze Kości na planszy gracza macie przeznaczone miejsce dla swojego kamrata. Jak widać, miejsce jest jedno, bo jak dobrze wiadomo co dwóch kamratów to o jednego za dużo. Twój kamrat z reguły jest Ci przeznaczony do końca gry, o ile Twoje przygody lub złośliwości innych Chojraków tego nie zmienią, więc warto znać jego pożyteczne cechy.


Poniżej opowiemy o trójce sławnych Kamratów, których możecie spotkać podczas swojej gry w Smocze Kości!Rysiek, choć nie jest najlepszym przyjacielem człowieka, za to zna się na walce ze smokami. Jedyny Kamrat, który wyszedł z walki ze smokiem cało... może nie cało, ale w jednym trochę uszczuplonym kawałku. Wie dzięki temu, jak przechytrzyć smoka.Grok to duma żołnierskiego wyszkolenia, model niemal doskonały. Wojaczka to całe jego życie. Niestety nie zwraca uwagi na to, że inni być może chcieliby żyć inaczej...Daria może wydawać się trochę mroczną osobą jak na Kamrata. Nic bardziej mylnego trzeba ją tylko poznać trochę bliżej. Kto z nas nie buntował się na swoich "starych"? Dlatego, gdy znasz ją bliżej łatwo ją lubić. Ale biada Ci, jeśli Ty jej się nie spodobasz!


Z tymi towarzyszami oraz wieloma innymi warto zapędzić się do Smoczej Jamy. Więcej kamratów znajdziesz w Smoczych Kościach

Zawartość gry znajdziecie tutaj:
SMOCZE KOŚCI


 

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.