2017-03-01

Konkurs facebookowy Blueprints

REGULAMIN KONKURSU ZAKRĘĆ KOŁEM Z CUBE


1. Konkurs "Budynki w Blueprints", dalej zwany konkursem, jest organizowany przez Cube Factory of Ideas. Konkurs odbywa się na facebookowym fanpage'u Factory of Ideas.

2. Konkurs trwa od środy 1 marca do wtorku 7 marca, dostyczy 3 postów które pojawią się w środę, sobotę i wtorek w powyższym okresie.

3. Zasady wzięcia udziału w konkursie.

Podczas konkusu na naszym fanpage'u na facebooku pojawią się 3 posty z grafikami w postaci gif, ukazujące 3 budynki zbudowane z kosći gry blueprints. Aby wziąć udział w konkursie należy zareagować odpowiednią emotką wskazaną w poście odpowiadając na zawarte tam pytanie, jaki budynek w zamyśle autorów postów miały przedstawiać kostki. Do wybrania są zawsze 2 budynki. 

Wśród osób, które do wtorku 7 marca do godziny 24:00 poprawnie zareagują na wszystkie 3 posty wylosowana zostanie jedna osoba.
Wynik losowania zostanie opublikowany w środę 8 marca na fanepage'u oraz na stronie factorycube.pl

4. Nagrodą w konkursie jest gra planszowa Blueprints, która będzie wysłana do wylosowanego zwycięzcy konkursu, który odpowiedział poprawnie na graficzne zagadki z naszych postów.

5. Wszelkie wątpliwości co do zasad przeprowadzenia konkursu, prosimy zgłaszać na mail wydawnictwo@cubecp.pl. Niejasności rozstrzyga wydawnictwo Cube Factory of Ideas.

6. Wszyscy pracownicy Cube są wykluczeni z możliwości wygrania w konkursie, nie wyklucza to możliwości reagowania na posty konkursowe.

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.