2017-03-19

Ruszyła przedsprzedaż TopATop Family!

TOP A TOP FAMILY

 

liczba graczy: 2-6

czas gry: 20min

wiek: 4+

Planowana data premiery: 29.04.2017 (pyrkon)

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ!

Gra do kupienia już dzisiaj w naszym sklepie wydawniczym (http://factorycube.pl/sklep/opis-produktu/Top-A-Top-Family/Top-A-Top-Family ) - wysyłka w dniu premiery!

Gracze przygotowani w napięciu oczekują na rozpoczęcie zabawy. Czas, start ! Kafle pojawiają się na stole, a wy musicie jak najszybciej reagować na to, co przedstawiają. Użyjcie swojego refleksu, szybkości reakcji, ale także celności, sprawności i doskonałej pamięci, aby swoje zadanie wykonać najlepiej, najszybciej i najbardziej bezbłędnie! Oto nadchodzi nowy Top a Top Family!

 

Top a Top Familyto młodszy brat bestsellerowej gry imprezowej Top a Top. Tym razem zaprojektowany został na nowo i dostosowany do zabawy z jeszcze młodszymi graczami. Zupełnie nowa szata graficzna, jeszcze bardziej różnorodne zadania oraz zmodyfikowane zasady sprawiają, że doskonale bawić się będą przy nim zarówno 4-latki, jak i ich starsze rodzeństwo, rodzice i dziadkowie!

 

Top a Top Family da wam możliwość zmierzenia się w szeregu zwariowanych i zabawnych zadań podzielonych na trzy różne kategorie, które możecie dowolnie ze sobą mieszać : zadania na refleks, zręcznościowe oraz sprawnościowe. Dzięki nim poderwiecie wszystkich grających do wspólnej, dynamicznej zabawy, która nie będzie polegała jedynie na uporczywym wpatrywaniu się w sytuację na stole, ale dostarczy wam różnorodnych i satysfakcjonujących wrażeń – niezależnie od tego, czy macie 4 czy 104 lata!  

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.