2019-05-20

Startuje Przedsprzedaż Opowieści z Mrocznej Kniei

Być może zauważyliście pewne znaki i zapowiedzi na naszym fanpage'u i trochę domyślacie się, o co chodzi... Ale oficjalnie ogłaszamy, że właśnie teraz STARUJE PRZEDSPRZEDAŻ DODATKU „MAGIA I MYSZY. OPOWIEŚCI Z MROCZNEJ KNIEI”?????????

"Magia i Myszy" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych pozycji naszego wydawnictwa, dlatego cieszymy się podwójnie z tego ogłoszenia ????????

Dodatek ten to zupełnie nowa historia oraz nowi bohaterowie (obok tych już dobrze znanych). Nowa księga opowieści to kolejne 100 stron losów twoich przyjaciół z drużyny księcia Collina. Powróćcie znów do świata myszy i wcielcie się w ulubionych bohaterów lub zaprzyjaźnijcie się z tymi świeżo poznanymi.

Oprócz tego macie także okazję zamówić podstawową wersję gry, o którą często nas pytacie ????

Co wnosi ten dodatek? Jego akcja dzieje się po przygodach z Serca Glorma, a nasi bohaterowie tym razem wyruszą do lasu. ????????Oznacza to nowe kafle, karty szperania, umiejętności oraz stworzenia, które ten las zamieszkują. I choć tym razem nie będzie na nikogo czyhał kot Puszek, to będzie trzeba uważać, czy w lesie nic nie sssyczy! ????

Przedsprzedaż potrwa 10 dni, spieszcie się i zamawiajcie! ?

?https://factorycube.pl/sklep/kategoria/Przedsprzedaze

 

 

#magiaimyszy #opowieścizmrocznejkniei #plaidhatgames#downwoodtales #miceandmystics

komentarze użytkowników: 1 komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.

  • 2019-05-21 22:32:58 Mikołaj
    Ok. A czy dało by się jeszcze dołożyć do paczki wcześniejsze karty promocyjne? Podstawkę i serce glorma już mam, więc razem z tym nie kupię. Audiobook został już tylko w formie cyfrowej (który z resztą dopiero co kupiłem [ale nie logując się na konto na stronie]), a scenariusze dodatkowe i tak były tylko w formie pdf. Dam radę jeszcze jakoś zdobyć tamte promoski?