2019-10-31

Trzy gry na Halloween

Trzy gry na Halloween

 

Nadszedł wieczór strachów i upiorów, duchów i zjaw, dlatego najlepiej zamknąć się w domu z grupą znajomych, pozamykać wszystkie drzwi oraz okna i skupić się na planszówce, która pozwoli odwrócić uwagę od wszystkich niekoniecznie żywych gości... Przygotowaliśmy krótkie zestawienie gier naszego wydawnictwa, które klimatem wpasują się w to straszne święto.

 

 

Martwa Zima

Jeśli Halloween, to zombie, a jeśli zombie, to tylko Martwa Zima! Ta planszówka idealnie trafia w klimat tego dnia, a wszystko to dzięki licznym nieumarłym oraz zdrajcy, który kryje się gdzieś pośród Was... Jeżeli cenicie dreszczyk emocji i odrobinę adrenaliny oraz lubicie klimat związany z zombie, to ta gra powinna znaleźć się dziś na Waszych stołach.

Czary Mary

 

Dla fanów trochę mniej złowrogich klimatów, którzy nadal chcą w Halloween poczuć magiczną atmosferę, odpowiednie będą Czary Mary. Podczas wieczoru z grą staniecie się na chwilę czarodziejami, ale tylko jeden z Was okaże się być najlepszym magiem. Przygotujcie się więc na niezłą awanturę i mnóstwo zaklęć, które zapewnią Wam tytuł mistrza magii.

 

 

Crime Story

 

Dla osób, które nie mają jednak ochoty na nadprzyrodzone i magiczne klimaty, a jedynie na odrobinę makabry i tajemnice, świetnie sprawdzi się Crime Story. Jeżeli lubicie na zagadki, dzięki którym poczujecie się jak detektywi oraz jeśli macie ochotę, aby w Halloween polało się trochę krwi, to koniecznie sprawdźcie ten tytuł.

 

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam w dobraniu odpowiedniej gry na ten strrrasznie fajny wieczór!

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.