2020-02-20

Zapowiedzi nowych gier

Niedawno na naszym fanpage'u na Facebooku ogłosiliśmy, nad jakimi grami obecnie pracujemy. W tym momencie zajmujemy się trzema tytułami:

Lumeria

To nasza autorska gra, którą część z Was zapewne już kojarzy. Pracowaliśmy nad nią już w zeszłym roku, a teraz - mamy nadzieję - w ciągu miesiąca podamy szczegóły dotyczące ukazania się jej na rynku. Zdecydowaliśmy się także na przeprowadzenie w tym przypadku kampanii crowfundingowej.

Fanpage gry znajdziecie tutaj.


Baśniowy Bór - II kwartał

Wcielcie się w następców legendarnych Trzech Małych Świnek i z pomocą ferajny baśniowych towarzyszy wybudujcie królowi piękne domostwa! Uważajcie jednak na czające się w Baśniowym Borze niebezpieczeństwa!
 
Baśniowy Bór to doskonała gra planszowa, w której przyjdzie Wam stanąć w wyścigu o to komu pierwszemu uda się postawić trzy kompletne domy dla króla. Będziecie musieli użyć sprytu, żeby zebrać jak najwięcej odpowiednich surowców oraz mądrze korzystać z pomocy postaci ze znanych wszystkim baśni i bajek! Tylko ten, komu uda się wyprowadzić wszystkich w pole i zręcznie uniknąć pułapek i niebezpieczeństw zostanie zwycięzcą!
 
Baśniowy Bor to m.in.
 
-Doskonała, prosta, ale wymagająca kombinowania i sprytu mechanika,
-Gra łączy w sobie elementy gry w zarządzanie surowcami, strategii oraz gry blefu ze sporą dawką negatywnej interakcji,
-Ekscytująca rozgrywka z mnóstwem zwrotów akcji, konieczność przewidywania zagrań przeciwników i przeszkadzania im w planach na najróżniejsze sposoby,
-Potężny zbiór, znanych z baśni towarzyszy, którzy – odpowiednio wykorzystani – pomogą wam w osiągnięciu zwycięstwa! Śnieżka, Calineczka, Myśliwy, Czerwony Kapturek, Ciastek i inni tylko czekają, żeby dołożyć swoje decydujące pięć groszy do gry!
-Przepiękne, klimatyczne ilustracje, które pozwolą Wam zagłębić się w fantastyczny świat bajek, które wszyscy znacie.
 


 

Zdarzenie - IV kwartał

Tajemnicze ZDARZENIE spowodowało, że wszyscy ludzie nagle zniknęli, rozpływając się w powietrzu. Dotychczasowy świat runął w gruzach....lecz nie na długo. Nowy świt nastał dla bowiem dla zwierząt.
 
 
Zdarzenie to wyjątkowa gra kooperacyjna, której akcja dzieje się w niezwykle ciekawym i dopracowanym w najmniejszych szczegółach, post-apokaliptycznym świecie, nad którym władzę, w wyniku tajemniczego zjawiska, przejęły inteligentne zwierzęta.
 
To kolejna – po bestsellerowych Pluszowych Opowieściach – Gra w Księdze Zaklęta. Oznacza to, że znów przyjdzie wam poznawać historię świata, jego barwnych bohaterów oraz przeżywać niesamowite, ekscytujące przygody na kartach grubej księgi, która pełni rolę zarówno planszy, jak i swego rodzaju narratora.
 
Zdarzenie to m.in.:
 
-Oryginalna, pełna zwrotów akcji,  historia w wyjątkowym świecie postapo, w którym inteligentne gryzonie próbują odnaleźć się w świecie bez ludzi,
-Doskonałe rozwinięcie i uzupełnienie mechanik znanych z Pluszowych Opowieści, dostosowane do „poważniejszego” tematu i specyfiki gry,
-Gra nie tylko dla najmłodszych! Zdarzenie to gra prosta zasadowo, ale na tyle satysfakcjonująca, że odnajdą się w niej także planszówkowi wyjadacze!
-Przepiękne wykonanie (figurki!) oraz niesamowicie klimatyczne ilustracje,
-Pół-otwarty świat, w którym od decyzji graczy zależy to, jakimi ścieżkami potoczy się historia,
-Ponad 20 misji głównych i pobocznych splecionych w jedną fascynującą fabułą,
-Wyraziści i pełnokrwiści bohaterowie: wcielcie się w uzbrojone po zęby myszy, chomiki i inne gryzonie i stańcie naprzeciwko niebezpiecznym gangom zwierzaków walczących o panowanie nad miastem.
 

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.