2020-07-06

Troll - Wikingowie

Tym razem opowiadamy Wam o karcie, która pochodzi z frakcji Wikingów!
 
 
 
???? Trolle to wredne kreatury. Są silne, powolne i skore do przemocy. Gdyby ktoś chciał być złośliwy, mógłby powiedzieć, że są też “oszczędnie błyskotliwe”, ale taka potwarz mogłaby spowodować bliskie spotkanie z trollową maczugą…
 
???? Troll to jednostka, która łączy w sobie dwie bardzo ważne cechy: „siłę” i „więcej siły”. W przeciwieństwie do towarzyszących mu w armii Berserkerów, Troll nie jest królem mobilności. Porusza się wolno, jednak jego masywność sprawia, że jest nieoceniony, kiedy chcemy zająć konkretny punkt – ataki wrogów - choć są w stanie go zranić - to jednak nie zmuszą go do wycofania się. Jeden zamach maczugą potrafi za to wysłać atakujący go oddział w powietrze i znacznie utrudnić utrzymanie upatrzonych pozycji. 
 
???? Ponieważ Troll jest jedną z najbardziej żywotnych jednostek w grze, przeciwnik musi zastanowić się jak poradzić sobie z tym problemem – jeżeli nieopatrznie dopuści do zajęcia przez Trolla ważnego punktu na planszy, to będzie musiał poświęcić sporo zasobów, aby go wyeliminować. A właśnie, czy wspominaliśmy już, że Troll jest bardzo silny? ????
komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.