2021-03-17

Garść informacji o Lumerii

Dziś publikujemy szybkie podsumowanie naszego ostatniego live'a dla wszystkich osób, które nie mogły być na nim obecne ;)  
 
Kampania:
 
- Zostały wysłane zamówienia z pierwszej fali (czyli podstawki i ufundowane w kampanii rzeczy).
- Dodatki obecnie się drukują od ubiegłego tygodnia – przewidujemy ich premierę najpóźniej za około trzy miesiące, ale nie wykluczamy opcji, że być może zajmie to tylko dwa miesiące  Najpóźniej połowa czerwca dodatki powinny być gotowe.
- Dodatek Bóstwa II – drukuje się teraz razem z dodatkami, można go zamawiać w naszym sklepie wydawniczym i możecie w wysyłce zaznaczyć, żeby przyszedł razem z innymi dodatkami.
- Premiera Lumerii w sklepach – od tego tygodnia gra zaczyna się pojawiać stacjonarnie w sklepach, od przyszłego weekendu rozpoczynają się pokazy gry.
- Planujemy także opublikować filmik o tym, jak grać w Lumerię.
- Pojawiło się FAQ na stronie.
 
 
 
Plany na przyszłość:
 
- Mamy już prototyp dużego pudełka do Master Seta Lumerii – to pierwszy krok do wersji angielskiej gry, nad którą aktualnie pracujemy i jesteśmy w trakcie wysyłania prototypów angielskich za granicę. Mamy w planach uruchomienie zagranicznej kampanii, platforma jeszcze nie jest wybrana.
- Master Set – chcemy, by było to duże pudło na wszystko, co jest wydane. Osoby, które już mają grę, będą mogły zaopatrzyć się w pudło bez kupowania tego samego drugi raz. Pudełko będzie po prostu jedną z nagród dostępnych w kampanii :) W środku ma się znajdować wypraska na komponenty, by wszystko dało się wygodnie poukładać. W Master Secie będzie też niepapierowa plansza ?
- W angielskiej kampanii mają powstać nowe frakcje, planujemy, że będzie ich od 2 do 4. Wszystkie produkty z angielskiej kampanii będą dostępne w Polsce do kupienia. Jako jedna z nowych frakcji planowani są Japończycy.
- Kiedy wystartuje angielska kampania? Chcemy, by się odbyła jeszcze w tym roku, natomiast jej realizacja będzie raczej w następnym.
 
Ważne! Podkreślamy jeszcze raz, że wszystkie rzeczy z zagranicznej kampanii będą dostępne w Polsce bez kupowania ponownie tych samych produktów.
 
 
Scena turniejowa:
- Rozesłaliśmy gry do sklepów stacjonarnych, planowane są pierwsze eventy i współpraca właśnie ze sklepami. Przygotowujemy także fundamenty sceny turniejowej na bazie naszych doświadczeń z turniejami Summoner Wars. Chcemy także zrobić ranking ogólnopolski do rejestracji i prowadzenia turniejów. Zakładamy, że podczas turniejów będzie to wyglądało w następujący sposób: gramy jedną frakcją z jednym bóstwem.
- Planujemy, by turnieje prowadziły nie tylko sklepy, ale też kluby, mniejsze inicjatywy itp. Chcemy wspierać turnieje oraz  przygotować zestawy turniejowe – będziemy o tym informować na bieżąco :)
 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie w dyskusje na grupach facebookowych i za każdą ocenę, jaką zostawiliście na portalu BGG :) Liczymy też, że dalej będziecie oceniali Lumerię - to dla nas bardzo ważne!
komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.